SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
999 000 €
(13 320 € / m²)
Satış
2
2+
75 m²
Carrer del Parc, Palma

yatak odası2
düz75 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

La inversión perfecta en Palma! Descubre este eficiente piso de obra nueva en Santa Catalina. 76 m² optimizados con 2 habitaciones, 2 baños y terraza ...

Diğer
Teklifin yaşı: 5günler
Güncellendi: 5günler

Yerellikler

Carrer del Parc, Palma
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

SERMAN PROPERTIES

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar