SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
525 000 €
(6 908 € / m²)
Satış
2
1
76 m²
Camí de Son Rapinya, Palma

yatak odası2
düz76 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

A estrenar. Piso con terraza de 20m2 aprox. en Zona Colegios. Esta vivienda consta de salón comedor con cocina abierta amueblada y equipada de la marc...

Diğer
Teklifin yaşı: 7günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

Camí de Son Rapinya, Palma
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

BALEAR INVEST

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar