SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
350 000 €
(4 118 € / m²)
Satış
3
2+
85 m²
carrer de l'Almirall Cervera, Palma

yatak odası3
düz85 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Piso de 85 m² situado en la zona de Son Armadans. La vivienda dispone de un salón comedor de unos 25 m² aprox. , cocina amueblada, tres habitaciones d...

Diğer
Teklifin yaşı: 10günler
Güncellendi: 10günler

Yerellikler

carrer de l'Almirall Cervera, Palma
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

BALEAR INVEST

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar