SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
650 000 €
(5 603 € / m²)
Satış
3
2+
116 m²
autopista de Ponent, Palma

yatak odası3
düz116 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Ático reformado de tres habitaciones con balcón y dos plazas de parking en La Bonanova, Palma.~~Presentamos en exclusiva esta fantástica vivienda situ...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

ZeminAhşap zeminŞömineGüvenlikYeniden yapılandırmadan sonraDoğal ışıkGörüş

Diğer
Teklifin yaşı: 11günler
Güncellendi: 5günler

Yerellikler

autopista de Ponent, Palma
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Gestpropiedad

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar