SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
420 000 €
(5 316 € / m²)
Satış
2
1
79 m²
Carrer de la Puresa, Palma

yatak odası2
düz79 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Piso de 2 habitaciones con ascensor en zona Jaime III (Palma centro)~~Vivir en el epicentro de Palma es un privilegio reservado a muy pocos, y este pi...

Diğer
Teklifin yaşı: 155günler
Güncellendi: 36günler

Yerellikler

Carrer de la Puresa, Palma
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Gestpropiedad

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar