SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
139 000 €
(1 264 € / m²)
Satış
3
1
110 m²
Avenida de Valladolid, Palencia

yatak odası3
düz110 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Flat For sell in Palencia in Palencia

LOCALIA HOMES te ofrece la venta de un amplio piso 110 metros cuadrados en céntrica calle de Palencia.

Diğer
Teklifin yaşı: 181günler
Güncellendi: 171günler

Yerellikler

Avenida de Valladolid, Palencia
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

1001 PORTALES

LOCALIA INMOBILIARIA

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar