SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
156 900 €
(1 652 € / m²)
Satış
2
1
95 m²
Avinguda Central, Orpesa / Oropesa del Mar

yatak odası2
düz95 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

EINMALIGE GELEGENHEIT! Erdgeschosswohnung mit 2 Schlafzimmern, 2 Terrassen, Abstellraum, Garage, Garten und Gemeinschaftspool.

Diese 2004 renovierte ...

Diğer
Teklifin yaşı: 6günler
Güncellendi: 6günler

Yerellikler

Avinguda Central, Orpesa / Oropesa del Mar
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

iad España

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar