SUPA24
289 000 €
(3 613 € / m²)
Satış
2
2+
80 m²
Calle Escorpiones, Orihuela

yatak odası2
düz80 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

This West Facing, Two Bedroom, Second Floor Apartment in Los Altos is located within a 10 minute walk of a main chain supermarket, JYSK furniture stor...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Calle Escorpiones, Orihuela
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar