SUPA24
284 900 €
(3 201 € / m²)
Satış
2
2+
89 m²
CALLE LANGOSTA-SECTOR I2, Orihuela

yatak odası2
düz89 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

h2>2 Bedroom First Floor Apartment in Punta Prima Within Walking Distance of the Beach The apartment is located in Punta Prima, a well-established co...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

CALLE LANGOSTA-SECTOR I2, Orihuela
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar