SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
245 000 €
(5 444 € / m²)
Satış
1
1
45 m²
calle Calderón de la Barca, Orihuela

yatak odası1
düz45 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

This beautifully renovated top-floor apartment in Punta Prima offers a rare opportunity to enjoy modern Mediterranean living only 50 metres from the s...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

GörüşAçık yaşam alanıYeniden yapılandırmadan sonraDoğal ışıkÇamaşır makinesiDöşenmişZemin

Diğer
Teklifin yaşı: 7günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

calle Calderón de la Barca, Orihuela
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar