SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
310 000 €
(3 875 € / m²)
Satış
2
2+
80 m²
Calle Alcatraz, Orihuela

yatak odası2
düz80 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Set within the sought-after Jardines de Montesolana development, this modern apartment offers a harmonious blend of style and comfort in the heart of ...

Diğer
Teklifin yaşı: 1günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Calle Alcatraz, Orihuela
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

G-Estate Smart Property Investment

Zslot Guba

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar