SUPA24
450 000 €
(6 250 € / m²)
Satış
3
2+
72 m²
AVENIDA GALGOS-LOMAS DON JUAN, Orihuela

yatak odası3
düz72 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

We are happy to present this luxurious penthouse apartment with three bedrooms and stunning views!! The apartment features a spacious and well-desig...

Diğer
Teklifin yaşı: 58günler
Güncellendi: 30günler

Yerellikler

AVENIDA GALGOS-LOMAS DON JUAN, Orihuela
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar