SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
282 000 €
(2 518 € / m²)
Satış
2
1
112 m²
CALLE BERGANTIN-PUNTA PRIMA, Orihuela

yatak odası2
düz112 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

2/1 +2 large terraces+garage Welcome to your new home on the Costa Blanca! This stylish apartment offers a generous 132 m2 of living space, thoughtf...

Diğer
Teklifin yaşı: 50günler
Güncellendi: 23günler

Yerellikler

CALLE BERGANTIN-PUNTA PRIMA, Orihuela
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar