SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
199 900 €
(2 127 € / m²)
Satış
2
2+
94 m²
Avenida Las Ramblas de Oleza, Orihuela

yatak odası2
düz94 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

A spacious south-facing 2-bedroom, 2-bathroom ground floor apartment in the highly sought-after Altamira V community, Las Ramblas Golf, just a short w...

Diğer
Teklifin yaşı: 56günler
Güncellendi: 26günler

Yerellikler

Avenida Las Ramblas de Oleza, Orihuela
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar