SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
339 900 €
(4 249 € / m²)
Satış
2
2+
80 m²
Calle Tramontana, Orihuela

yatak odası2
düz80 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumYeni inşaat
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

NEW PENTHOUSE WITH 2 BEDROOMS AND 2 BATHROOMS, COMMUNAL POOL, AIR CON, SOLARIUM, GARAGE, WALKING TO AMENITIES, PAU 8 - VILLAMARTIN InterProperty ar...

Diğer
Teklifin yaşı: 61günler
Güncellendi: 31günler

Yerellikler

Calle Tramontana, Orihuela
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar