SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
249 900 €
(3 048 € / m²)
Satış
3
2+
82 m²
Calle Cabo de Gata, Orihuela

yatak odası3
düz82 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Exclusive duplex for sale in Lomas de Cabo Roig, Orihuela Costa, a unique opportunity for residence, second home or rental investment. With 81.5 m² bu...

Diğer
Teklifin yaşı: 59günler
Güncellendi: 56günler

Yerellikler

Calle Cabo de Gata, Orihuela
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Apiaznar

Apiaznar

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar