SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
499 000 €
(4 536 € / m²)
Satış
2
2+
110 m²
Ojén

yatak odası2
düz110 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Elegant and bright apartment with partial golf course views in a prime location in Marbella Welcome to a unique property that combines light, spacious...

Diğer
Teklifin yaşı: 56günler
Güncellendi: 20günler

Yerellikler

Ojén
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar