Teklifler listesi
14
14
14
159 000 €
(1 500 € / m²)
Satış
3
2+
106 m²
Avenida de la Sagra, Numancia de la Sagra
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
3
düz
106 m²
banyolar
2+
Çevir İngilizce
Flat For sell in Numancia De La Sagra in Toledo
¡Oportunidad de inversión o vivienda para reformar en una excelente ubicación! Este piso de 106 metr...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Yapay zekâ tarafından üretildi
Etiketler, fotoğraflar ve mülk açıklamalarına dayanarak yapay zeka tarafından otomatik olarak oluşturulur.
Teras
Doğal ışık
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
98günler
Güncellendi:
98günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Avenida de la Sagra, Numancia de la Sagra
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.
Tam adresi isteyin
Haritayı büyüt
Belediye olanakları
1001 PORTALES
Inmobiliaria Akris Toledo
E-postayı Göster
Telefonu göster
Satıcıyla iletişime geçin
1001 PORTALES