SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
485 000 €
(5 449 € / m²)
Satış
2
2+
89 m²
Carretera de La Cala Golf, Mijas

yatak odası2
düz89 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Positioned along the fairways of La Cala Golf, this beautifully presented apartment offers a refined blend of modern design and serene golf course liv...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Carretera de La Cala Golf, Mijas
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

G-Estate Smart Property Investment

Zslot Guba

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar