SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
399 000 €
(5 392 € / m²)
Satış
3
1
74 m²
Calle Zopilote, Mijas

yatak odası3
düz74 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkEvet
durumYeni inşaat
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

V srdci rezidenční komunity Las Lagunas de Mijas najdete exkluzivní soubor 36 bytů, kde jsou k dispozici apartmány, přízemní byty i penthousy navržené...

Eşyasız
Teklifin yaşı: 8günler
Güncellendi: 8günler

Yerellikler

Calle Zopilote, Mijas

Belediye olanakları

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Nikša Marinkovič

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar