SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
462 000 €
(2 962 € / m²)
Satış
4
2+
156 m²
Carretera Mijas-Fuengirola, Mijas

yatak odası4
düz156 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Spectacular penthouse for sale with an 85m2 terrace that wraps around the entire apartment. It has a southwest orientation with views over the city. D...

Diğer
Teklifin yaşı: 48günler
Güncellendi: 26günler

Yerellikler

Carretera Mijas-Fuengirola, Mijas
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar