SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
350 000 €
(3 043 € / m²)
Satış
3
2+
115 m²
Carretera Mijas-Fuengirola, Mijas

yatak odası3
düz115 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

A WONDERFUL 3 BEDROOM APARTMENT OVERLOOKING THE FAIRWAYS OF LOS LARGOS GOLF COURSE IN THIS HIGHLY SOUGHT AFTER GATED URBANIZATION. A VERY RARE FIND. ...

Diğer
Teklifin yaşı: 53günler
Güncellendi: 23günler

Yerellikler

Carretera Mijas-Fuengirola, Mijas
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar