SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
455 000 €
(3 160 € / m²)
Satış
3
2+
144 m²
Carretera Mijas-Fuengirola, Mijas

yatak odası3
düz144 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

FIRST TIME ON THE MARKET FOR MANY YEARS. A FABULOUS OPPORTUNITY TO ACQUIRE A SPACIOUS, VERY WELL PRESENTED, GROUND FLOOR APARTMENT IN WHAT IS WIDELY C...

Diğer
Teklifin yaşı: 51günler
Güncellendi: 22günler

Yerellikler

Carretera Mijas-Fuengirola, Mijas
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar