SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
349 000 €
(5 721 € / m²)
Satış
2
2+
61 m²
Calle Buitre, Mijas

yatak odası2
düz61 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Top floor with a very large solarium/rooftop terrace! Beautiful & bright apartment in walking distance to restaurants and the local supermarket. This ...

Diğer
Teklifin yaşı: 60günler
Güncellendi: 31günler

Yerellikler

Calle Buitre, Mijas
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar