Teklifler listesi
6
6
6
335 000 €
(3 895 € / m²)
Satış
2
2+
86 m²
Carretera Mijas-Fuengirola, Mijas
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
2
düz
86 m²
banyolar
2+
Çevir İngilizce
New Development: Prices from 335,000 € to 1,000,000 €. [Beds: 2 - 3] [Baths: 2 - 2] [Built size: 86.00 m2 - 348.00 m2] Exclusive Development of 103 H...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Ekipman ve özellikler
Yüzme havuzu
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Diğer
bina tipi:
Diğer
Teçhizat:
Diğer
Teklifin yaşı:
55günler
Güncellendi:
26günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Carretera Mijas-Fuengirola, Mijas
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.