SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
590 000 €
(7 375 € / m²)
Satış
2
2+
80 m²
Avenida Suiza de Mijas Golf, Mijas

yatak odası2
düz80 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Modern New Build Apartments in Mijas Golf Near Golf and Beaches Exclusive Residential Development with Premium Amenities Introducing an exceptional n...

Diğer
Teklifin yaşı: 59günler
Güncellendi: 29günler

Yerellikler

Avenida Suiza de Mijas Golf, Mijas
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar