SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
330 000 €
(2 374 € / m²)
Satış
2
2+
139 m²
Avenida España de Calahonda, Mijas

yatak odası2
düz139 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartment for sale in Sitio de Calahonda, Mijas Costa with 2 bedrooms, 2 bathrooms, 1 on suite bathroom and with orientation north, with communal swim...

Diğer
Teklifin yaşı: 58günler
Güncellendi: 28günler

Yerellikler

Avenida España de Calahonda, Mijas
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar