SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
255 000 €
(5 313 € / m²)
Satış
3
1
48 m²
Carretera Mijas-Fuengirola, Mijas

yatak odası3
düz48 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkEvet
durumyeniden yapılandırmadan sonra
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Útulný rohový byt v přízemí na prodej v Doña Pilar, kompletně zrekonstruovaný! Tato nemovitost nabízí moderní otevřený design s plně vybavenou kuchyní...

Eşyasız
Teklifin yaşı: 72günler
Güncellendi: 27günler

Yerellikler

Carretera Mijas-Fuengirola, Mijas

Belediye olanakları

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar