Teklifler listesi
12
12
12
409 000 €
(5 113 € / m²)
Satış
2
1
80 m²
Calle Conil de Torrenueva, Mijas
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
2
düz
80 m²
banyolar
Çevir İngilizce
Penthouse à vendre à Marbella, d' une superficie de 80 m², comprenant 2 chambres, 1 salle de bains, piscine, garage, débarras, ascenseur et meublé.
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Ekipman ve özellikler
Kaldırmak
Garaj
Yüzme havuzu
Yapay zekâ tarafından üretildi
Etiketler, fotoğraflar ve mülk açıklamalarına dayanarak yapay zeka tarafından otomatik olarak oluşturulur.
Zemin
Döşenmiş
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
108günler
Güncellendi:
92günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Calle Conil de Torrenueva, Mijas
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.