SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
499 000 €
(5 736 € / m²)
Satış
3
2+
87 m²
Avenida Ingenieros de Riviera, Mijas

yatak odası3
düz87 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

شقق بجانب ملعب الجولف مع تراسات واسعة في ميخاس مالقة
تعد ميخاس كوستا واحدة من أكثر المناطق السكنية جاذبية في كوستا ديل سول، وتشتهر بنمط الحياة المتوسط...

Diğer
Teklifin yaşı: 109günler
Güncellendi: 108günler

Yerellikler

Avenida Ingenieros de Riviera, Mijas
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TEKCE Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar