SUPA24
Oturma odası; ahşap zemin, doğal ışık, modern stil
Oturma odası; ahşap zemin, doğal ışık, modern stil
Oturma odası; ahşap zemin, doğal ışık, modern stil
198 000 €
(1 886 € / m²)
Satış
3
2+
105 m²
CALLE ABESUA, Markina-Xemein

yatak odası3
düz105 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Discover this charming 3-bedroom, 2-bathroom home in the heart of Markina-Xemein, Bizkaia, priced at an attractive 198,000. This property offers a gen...

Diğer
Teklifin yaşı: 89günler
Güncellendi: 69günler

Yerellikler

CALLE ABESUA, Markina-Xemein
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

CENTURY 21 Xirimiri

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar