SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
722 500 €
(5 780 € / m²)
Satış
4
2+
125 m²
Calle Francisco Villalón, Marbella

yatak odası4
düz125 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

شقق جاهزة مع إطلالات رائعة على البحر في ماربيا
يقع المشروع، الذي يتضمن شققًا، في ماربيا، وهي منطقة معيشة متميزة في كوستا ديل سول مالقة. تعتبر ماربيا و...

Diğer
Teklifin yaşı: 496günler
Güncellendi: 495günler

Yerellikler

Calle Francisco Villalón, Marbella
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TEKCE Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar