SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
2 100 000 €
(8 015 € / m²)
Satış
4
2+
262 m²
Avenida Julio Iglesias, Marbella

yatak odası4
düz262 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartment for sale in Marbella Golden Mile, Marbella with 4 bedrooms, 4 bathrooms, 4 en suite bathrooms, 1 toilet and with orientation south/east, wit...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Avenida Julio Iglesias, Marbella
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar