SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
371 000 €
(5 621 € / m²)
Satış
2
1
66 m²
Marbella

yatak odası2
düz66 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Positioned just moments from the beach and the scenic Artola Dunes Nature Reserve, this inviting two-bedroom apartment in Cabopino-Artola offers a ble...

Diğer
Teklifin yaşı: 1günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Marbella
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

G-Estate Smart Property Investment

Zslot Guba

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar