SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
1 790 000 €
(5 359 € / m²)
Satış
3
2+
334 m²
CALLE ROMANA, Marbella

yatak odası3
düz334 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Set in the exclusive enclave of Cabopino near Marbella, this ground floor apartment forms part of a boutique complex of just eight residences. The sou...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

CALLE ROMANA, Marbella
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

G-Estate Smart Property Investment

Zslot Guba

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar