SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
656 000 €
(6 560 € / m²)
Satış
2
2+
100 m²
Arroyo de Pepina Sur, Marbella

yatak odası2
düz100 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Elegant Apartment in Nueva Alcántara – Beachside Living A beautifully presented apartment located in the prestigious beachside development of Nueva Al...

Diğer
Teklifin yaşı: 18günler
Güncellendi: 18günler

Yerellikler

Arroyo de Pepina Sur, Marbella
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar