SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
360 000 €
(4 186 € / m²)
Satış
2
1
86 m²
Avenida Pablo Ruiz Picasso, Marbella

yatak odası2
düz86 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Renovated apartment in the heart of San Pedro Alcántara, Marbella Magnificent 86 m2 apartment located in the very center of San Pedro Alcántara, surr...

Diğer
Teklifin yaşı: 17günler
Güncellendi: 17günler

Yerellikler

Avenida Pablo Ruiz Picasso, Marbella
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar