SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
1 050 000 €
(11 667 € / m²)
Satış
2
2+
90 m²
Avenida Playas del Duque, Marbella

yatak odası2
düz90 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Bright apartment in Puerto Banus in 1st line of the sea the complex The apartment consists of two large bedrooms, 3 bathrooms, a separate kitchen and ...

Diğer
Teklifin yaşı: 19günler
Güncellendi: 18günler

Yerellikler

Avenida Playas del Duque, Marbella
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar