SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
675 000 €
(5 400 € / m²)
Satış
3
2+
125 m²
Plaza de los Naranjos, Marbella

yatak odası3
düz125 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

MAGNIFICENT PENTHOUSE – DUPLEX IN: SAN PEDRO DE ALCANTARA – BEACH SIDE. Just a 10-minute walk to the sea. (MARBELLA) Super modern apartment, finished ...

Diğer
Teklifin yaşı: 21günler
Güncellendi: 20günler

Yerellikler

Plaza de los Naranjos, Marbella
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar