SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
685 000 €
(5 805 € / m²)
Satış
3
2+
118 m²
Avenida Santiago de Compostela, Marbella

yatak odası3
düz118 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Apartment with tourist license and high rental yield next to the beachIn an area where it is becoming increasingly difficult to find properties that t...

döşenmiş
Teklifin yaşı: 22günler
Güncellendi: 14günler

Yerellikler

Avenida Santiago de Compostela, Marbella
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Keller Williams Marbella

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar