SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
450 000 €
(4 500 € / m²)
Satış
2
2+
100 m²
Plaza de los Naranjos, Marbella

yatak odası2
düz100 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Ground floor apartment in Xarblanca with exceptional private outdoor space in a gated community close to amenities and Marbella town centre with great...

Diğer
Teklifin yaşı: 32günler
Güncellendi: 28günler

Yerellikler

Plaza de los Naranjos, Marbella
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar