SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
475 000 €
(4 750 € / m²)
Satış
4
1
100 m²
Calle Francisco Villalón, Marbella

yatak odası4
düz100 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkEvet
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Krásný byt na prodej v Albatrosu! s úžasným výhledem na moře!

Byt je prostorný a pěkný.
3 ložnice, 2 koupelny

Eşyasız
Teklifin yaşı: 36günler
Güncellendi: 36günler

Yerellikler

Calle Francisco Villalón, Marbella

Belediye olanakları

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar