SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
565 000 €
(5 650 € / m²)
Satış
3
1
100 m²
Avenida Pablo Ruiz Picasso, Marbella

yatak odası3
düz100 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkEvet
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Vynikající byt se nachází v oblasti pláže San Pedro, ve známém a dobře zavedeném rezidenčním komplexu, který je považován za jeden z nejatraktivnějšíc...

Eşyasız
Teklifin yaşı: 31günler
Güncellendi: 31günler

Yerellikler

Avenida Pablo Ruiz Picasso, Marbella

Belediye olanakları

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar