SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
2 095 000 €
(14 448 € / m²)
Satış
3
2+
145 m²
Avenida Altos Reales, Marbella

yatak odası3
düz145 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Willkommen in Altos Reales 1 – einem vollständig renovierten Erdgeschoss-Apartment mit 3 Schlafzimmern und 3 Badezimmern in der exklusiven Wohnanlage ...

Diğer
Teklifin yaşı: 34günler
Güncellendi: 34günler

Yerellikler

Avenida Altos Reales, Marbella
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

SEAMARBELLA PROPERTIES AND HOMES

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar