SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
770 000 €
(6 311 € / m²)
Satış
3
2+
122 m²
CALLE BIRDIE, Marbella

yatak odası3
düz122 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

3 bedroom apartments with wide spaces, with excellent qualities, large windows and wide terraces facing the southwest, so you can enjoy wonderful view...

Diğer
Teklifin yaşı: 30günler
Güncellendi: 30günler

Yerellikler

CALLE BIRDIE, Marbella
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

SEAMARBELLA PROPERTIES AND HOMES

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar