SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
4 250 000 €
(31 022 € / m²)
Satış
3
2+
137 m²
Bulevar del Príncipe Alfonso de Hohenlohe, Marbella

yatak odası3
düz137 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Willkommen in diesem luxuriösen Erdgeschoss-Apartment in Marbella Golden Mile, einer der exklusivsten Gegenden an der Costa Del Sol. Diese geräumige W...

Diğer
Teklifin yaşı: 57günler
Güncellendi: 57günler

Yerellikler

Bulevar del Príncipe Alfonso de Hohenlohe, Marbella
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Roccabox Property Group S.L

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar