SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
695 000 €
(4 484 € / m²)
Satış
2
2+
155 m²
Avenida Pablo Ruiz Picasso, Marbella

yatak odası2
düz155 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Beautiful and comfortable ground-floor apartment located in a quiet beachside development in San Pedro. Its excellent location allows you to reach the...

Diğer
Teklifin yaşı: 57günler
Güncellendi: 28günler

Yerellikler

Avenida Pablo Ruiz Picasso, Marbella
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar