SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
485 000 €
(4 145 € / m²)
Satış
2
2+
117 m²
Avenida Pablo Ruiz Picasso, Marbella

yatak odası2
düz117 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Lovely beachside apartment located in San Pedro. This 2 bedroom 2 bathroom is set in a lovely residential complex. Both bedrooms have their own bathr...

Diğer
Teklifin yaşı: 60günler
Güncellendi: 30günler

Yerellikler

Avenida Pablo Ruiz Picasso, Marbella
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar