SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
649 000 €
(6 904 € / m²)
Satış
3
2+
94 m²
Avenida Pablo Ruiz Picasso, Marbella

yatak odası3
düz94 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Modern apartment in prime location with tourist license Are you looking for a modern apartment in a prime location, offering low maintenance, strong e...

Diğer
Teklifin yaşı: 57günler
Güncellendi: 27günler

Yerellikler

Avenida Pablo Ruiz Picasso, Marbella
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar