SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
475 000 €
(3 299 € / m²)
Satış
3
2+
144 m²
Avenida de España, Marbella

yatak odası3
düz144 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

NOTE! As the community is currently undergoing repairs of the facade and painting, the community fees are higher. This is a bright and well-kept 3-bed...

Diğer
Teklifin yaşı: 60günler
Güncellendi: 24günler

Yerellikler

Avenida de España, Marbella
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar